Dostlar Kemer Dil Türkçe
 Dostlar Kemer Dil English
Bayan Kemer | Kemer Çeşitleri | Kemer Aksesuar - Dostlar Kemer
MenüÜrünlerimiz
Dostlar Kemer Bize Ulaşın

Hakkımızda

1993 yılında Ramazan Abak tarafından bir aile şirketi olarak kurulan Dostlar Kemer, İlk kemer atölyesini Nişantaşı’nda açmıştır. Yaklaşık 9 yıl Nişantaşı’nda üretim ve toptan satış gerçekleştiren firma, eleman ve makine sayısındaki artışla beraber 2002 yılında Çağlayan’a taşındı.

 
Bayan etek, pantolon ve ceket için gerekli olan aksesuar ve kemer üretimi yapan firma, işlemeli kemerlerde günlük 1200 adet kemer imal ederken, düz modelli kemerlerde  bu sayı 2000 adete çıkıyor. Dostlar Kemer, haftalık 12 bin adet kemer üretimiyle, büyümeye devam eden firmalar arasında ki yerini alıyor
 
Büyük giyim firmalarına toptan satış yapan Dostlar Kemer, ürünlerinin %80’lik kısmını İstanbul’daki firmalara,  geri kalan kısmını ise Anadolu’daki çeşitli vilayetlere satmaktadır. Dostlar Kemer, yurtiçi ve yurtdışı fuarlara katılarak ürün yelpazesi ve model çeşidini arttırmak için çalışıyor. Sektörde en rahatsız oldukları durumun kalitesiz kemerlerin piyasaya ucuz fiyatlardan sürülmesi olduğunu belirten firma sahipleri, insanların daha uzun süreli kullanabilmeleri için kaliteli üretimden taviz vermemeye özen gösteriyor.
Fayda Bilişim Facebook Fayda Bilişim Twitter Valid CSS!
Copyright © 2013-2024 Dostlar Kemer Tüm hakları saklıdır. © Web Tasarım